Výškové práce

Firma Práce ve výškách Brno jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis širokého spektra. Našim zákazníkům nabízíme mino jiné mytí a čištění ve formě výškových prací. Realizujeme výškové práce nejen při klasickém umývání oken a kovových konstrukcí, ale také čištění fasád výškových budov.

Na snadno přístupná a níže položená místa používáme teleskopické tyče, které dosáhnou až do výšky 9 m. Výškové práce provádíme za pomocí výškově nastavitelných žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Snažíme se vždy volit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. Při provádění všech výškových prací horolezeckou technikou mají naši pracovníci absolvované školení pro odborné provádění výškových prací. Všichni naši horolezci jsou certifikovaní a vyškolení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Náš tým horolezců má s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbá na zásady bezpečnosti. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Čištění fasád ve výškách

Výškové práce realizujeme při mytí plášťů budov, fasád a omítek. Dále tmelíme a provádíme i drobné opravy fasád a omítek. Opravy malby a výmalby provádíme kvalitními fasádními barvami firmy Weber, která nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu po celém území ČR. Jsme schopni Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavit kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. jestliže se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstranění graffiti. Jedná-li se o běžné znečištění, fasády, myjeme a čistíme ve výšce ručně v ceně od 44 Kč/m², vysokotlakou pistoli používáme při silném znečištění za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 (ve výšce od 64 Kč/m²). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy (ve výšce od 290 Kč/m²). Pokud se na Vašem objektu často objevují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, kde najdete více informací o ochraně fasád a prevenci snadného odstranění graffiti.

Čištění fasád dostupných ze země

Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Realizujeme také pískováním interiérů a exteriérů budov, stropy, vše zašlé, fasády, krovy a pláště budov. Pískování provádíme granitem, lehkými abrazivy – vlašskými ořechy. Na pískování je speciální pískovačka W/125 s řiditelným tlakem, která je vhodná při restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Čištění a mytí fasád ve výškách, provádíme pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, nebo horolezecké a slaňovací techniky – práce ve výškách.

Při odstraňování graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem dochází k částečnému odstranění fasádní barvy, kterou opravíme nanesením nové barvy značky Weber. Tyto kvalitní barvy mají širokou škálu odstínů a je také možné nechat namíchat odstín barvy dle původního odstínu barvy. Je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění graffiti z ploch, které nejsou ošetřeny AGO se podaří graffiti odstranit ze 60 – 90 %. Jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu, vždy to bude vidět. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou, ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva o provedení zakázky.

Postavební úklid

V naší nabídce služeb je i většinu druhů postavebního úklidu. Prostory, které je třeba uklidit, důkladně zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, kvalitně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. Náš profesionální tým úklidových pracovníků má zkušenosti zejména z obchodních center, kde našim stálým klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Máme tým vysoce kvalifikovaných kmenových pracující na plný úvazek. Nezaměstnáváme brigádníky. Naši zaměstnanci si dovedou poradit s úklidem i rozsáhlých prostor a vše provádí v dohodnutém termínu. Jsme schopni zajistit rychlý úklid kdekoliv na území Čech a Slovenska.

Další činnosti:

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin jsme provedli na těchto adresách. U všech uvedených míst byl vypracován finanční návrh. Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou.

Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě.

Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

výškové práce