Antigraffitová ochrana

Kvalitní antigraffitová ochrana lze aplikovat na různé typy povrchů kromě skla, průhledného polykarbonátu a leštěných kovů. Na hladké povrchy aplikujeme antigraffitový nátěr většinou ve třech vrstvách a u porézních povrchů doporučujeme AGO nanášet v 6-12 vrstvách. Antigraffitová ochrana lze aplikovat ve venkovním prostředí při teplotách do 10º C. Antigraffitová ochrana AGO lze nanést i na MARMOLIT, na který se aplikují 3-5 vrstev v ceně do 330 Kč/m². Naše firma Práce ve výškách Brno jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu a to od 120 Kč/m².

Odstranění z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Provádíme komplexní servis odstranění graffiti z našich antigraffitových ochran. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu.

Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Tento systém jsme zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Permanentní vícenásobná ochrana je drahá cca od 600 Kč/m² a je hlavně zbytečné chránit tak draze celou plochu s AGO na fasádě, když jistě nebudou pokresleny všechny chráněné plochy za její životnost.

Technické údaje k antigraffiti nátěrům AGO /antigraffitová ochrana/:

–     realizuje se na všechny typy povrchů s výjimkou skla, polykarbonátů a leštěných kovů

–     fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech

–     nátěr je paropropustný a všechna vlhkost z fasády vystupuje

–     nátěr je hydrofobní a odpuzuje vodu čímž vlhkost do fasády nevstupuje

Odstranění graffiti

Naše firma Práce ve výškách Brno se odstraňuje graffiti z fasády léty prověřenou technologií. Odstranění graffiti se bohužel neobejde bez částečné odstranění i fasádní barvy a to převážně u porézních a hrubých omítek. Je nutné si fasádní barvu nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu. Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou. Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní. Prevencí jak ochránit Vaše fasády před vandalismem tohoto typu, je nátěr nebo nástřik antigraffiti ochrany, ze kterého jdou kvalitně graffiti odstranit.

Další nabízené služby firmy Práce ve výškách Brno:

Společnost Práce ve výškách Brno nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch. Jsme odborníci na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato technologie je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

antigraffitová ochrana