Odstranění graffiti

Naše společnost Práce ve výškách Brno je jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO.

Kvalitní odstranění graffiti

Odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se neobejde bez poškození fasádní barvy. Musíme zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 do 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech obrysy, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. Odstranění graffiti je možné realizovat pouze s venkovní teplotou nad 10°C. U fasád a strukturovaných omítek je nutné počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Opravy fasád provádíme kvalitní značkovou barvou od firmy Weber, který má na výběr širokou škálu odstínů. Prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffitovou ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

Antigrafitový nátěr

Antigraffitový nátěr zealizujeme vysoce kvalitním profesionálním přípravkem zn. Bellinzoni., který je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Často aplikujeme AGO na Marmolit, z jehož povrchu jde velmi těžko graffiti odstranit a dochází k jeho poškození. Plochy ošetřené AGO jdou velmi úspěšně vyčistit od vandalských maleb a graffitů. Materiály, na které nelze aplikovat AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Naše firma poskytuje za AGO nejlevnější cenu v České republice a to od 120 Kč/m².

Pokud provedeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Podmínka servisního čištění a odstraňování graffiti je pro naše zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo. Námi prováděný „systém čistých budov“, kdy jsou graffiti rychle odstraněny, se osvědčil a sprejeři se jdou zpravidla realizovat někam jinam, neboť jejich dílo nemá trvalou platnost. Postupujeme tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, tak ho odstraníme a vždy ZDARMA na místě kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Tento náš postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje pernamentním nátěrům, které se pohybují od 600 Kč/m². Takto jsme schopni prokázat funkčnost AGO. Tuto službu nenabízí žádná z konkurenčních firem.

Další služby:

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Dále naše firma provádí denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na opravy fasád a čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

odstranění graffiti