Hloubkové čištění koberců

Naše firma Práce ve výškách Brno Vám zajistí hloubkové čištění koberců tzv. strojovou metodou. Po naši odvedené práci Vám zůstane koberec čistý, dezinfikovaný, zbaven nežádoucího pachu a všech nečistot. Zároveň Vám naše kvalitní chemie spolu moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým 3-motorovým vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce. Metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce a zaručí Vám, že koberec zbaví i těch nejsilnějších nečistot. Koberce čistíme kotoučovým strojem s kartáčem s vysokou štětinou.

Velkým přítlakem, zde dochází k silnému a kvalitnímu mechanickému vyčištění. Vzhledem k váze kotoučového stroje a záběru účinné a šetrné chemie Bosch RTS se nám daří koberce kvalitně vyčistit a dezinfikovat. Roztoči a nečistoty, které jsou usazeny hluboko ve struktuře koberce, vykartáčuje kotoučový stroj, chemie Bosch RTS vytvoří chemickou a dezinfekční reakci na vodní bázi a veškeré znečištění spolu s vodou následně vysajeme třímotorovým průmyslovým vysavačem do sucha. Touto metodou se koberec kvalitně propere, vyčistí, prozáří a zanechá nečesaný chlup Vašeho koberce.

Tím dochází i k prodloužení životnosti koberce. Nevyužíváme metodu extrakční, ta je sice levnější, ale zdaleka nedosahuje takových výsledků v hloubkovém čištění koberců. Mnohokrát jsme se setkali s tím, že nás kontaktovali zákazníci kteří byli nešťastni s takto vyčištěným kobercem od firem, které používají extrakční čištění koberců. Po zaschnutí měli zákazníci na kobercích fleky a koberce nebyly kvalitně do hloubky vyčištěny. Naše ceny se pohybují od 27 Kč/m² nad 100 m², u menších ploch je cena dohodou. Uvědomujeme si, že cena je o málo dražší než u konkurence, která se v průměru pohybuje okolo 15 Kč/m² za extrakční – mokré čištění, ale naše strojová metoda je několikanásobně pracnější, časově náročnější a v každém případě účinnější. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy.

Ruční čištění čalounění

Firma Práce ve výškách Brno nabízí profesionální ruční čištění čalouněného nábytku, sedacích souprav a křesel. K tepování čalouněného nábytku používáme účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhým vlasem, zapracuje do textilie. Vytvořená pěna spolu s uvolněnými nečistotami se na závěr vysaje vysokotlakým třímotorovým vysavačem se speciální hubicí na čalounění. Výkonný turbovysavač odsaje všechny alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha. V některých případech a to zcela výjimečně, používáme na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, ruční AKU kotoučový kartáč. Vaše sedačky, křesla a čalounění dokážeme zbavit všech nečistot precizním ručním čištěním čalounění, které je navíc velmi šetrné k textiliím.

Práce ve výškách Brno poskytuje další služby:

Naše mezinárodní společnost Práce ve výškách Brno se specializuje nejen na mytí, čištění a leštění oken, ale dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Realizuje denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah.

Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

čištění koberců