Mytí výloh

Naše firma Práce ve výškách Brno zajišťuje kvalitní mytí výloh včetně impregnace GLS pro mnoho firem na celém území České republiky, Slovensku, Rakousku a Německu. Službu provádíme pravidelně i jednorázově ve firmě, v hotelu, obchodních domech apod.

Mytí a leštění výloh

Mytí a leštění výloh naše firma Práce ve výškách Brno zajišťuje ve všech obchodních centrech. Provádíme mytí výloh pro naše zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven které se nově otevírají, zajišťujeme mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku našeho zákazníka. Mytí výloh po malování, řemeslnících a řemeslech jsme schopni vykonat v jakémkoli určeném čase. Mytí výloh po stavební činnosti začíná stržením folií a polepů, odstraněním hrubých nečistot z prosklených ploch a oškrábáním zbytků lepidel a polepů korundovými žiletkami cca 10 – 15 cm ve své šířce. Mytí a leštění výloh provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník.

V jednotlivých obchodních centrech zajišťují profesionální služby naši prověření a proškolení zaměstnanci, kteří jsou u nás zaměstnáni v hl. poměru. V naší firmě nezaměstnáváme brigádníky. Naše firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské Republiky, v Rakousku a v Německu. Je možné toto čištění a mytí výloh realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků. Po dokončené práci a kontrole je potvrzen výkaz o provedené práci na jehož základě se fakturuje kvartálně. Je možné samozřejmě platit i hotově na PPD.

Mytí výloh provádíme společně s mytím rámů a log. U výloh a skleněných ploch se také specializujeme nanášením hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Tato nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi a plní funkci tzv. nešpinavé úpravy, což snižuje náklady za častější mytí, kdy je skleněná výplň ušpiněna od prachu a otisku prstů. Tato technologie GLS je vhodná pro aplikaci na výlohy a skleněné výplně se špatnou dostupností. Při mytí výloh je důležité důkladně umýt saponátovým roztokem a odmastit skla. Po kvalitním mytím výloh a jejím proschnutí, skleněné plochy na závěr vyleštíme čistým a suchým bavlněným hadrem. Tento jednoduchý technologický postup zajistí krásně čisté a lesklé výlohy, které vypadají dlouhou dobu dobře. Ve výsledku je to způsobeno tím, že se nepoužije žádné leštidlo, Okena atd. Tímto jednoduchým trikem, že se výlohy vyleští na sucho, jsou okna prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné. Při použití leštidla, budou za určitý čas na výloze vidět kola a tahy jak se leštila.

Mytí a čištění výloh ve výškách

Stále více klientů využívá u naší firmy mytí a čištění výloh ve výškách. Naši profesionální pracovníci jsou schopni umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu a to i v těžko dostupných místech a to pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně zaškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Mytí a čištění výloh ve výškách se zpravidla realizuje z vysokozdvižné plošiny, nebo lešení.

Na velmi vysoké a nepřístupné místa používají naši profesionální pracovníci horolezeckou techniku a slaňování. Na těžko dostupné a ve výšce umístěné skleněné plochy doporučujeme aplikovat hydrofobní impregnaci GSP. Skleněné plochy ošetřeny touto nanoimpregnací se nemusejí často umývat a vydrží dlouho čisté. Při realizaci mytí výloh ve výškách naši profesionální zaměstnanci postupují šetrně, aby nedošlo k poškození zákazníkova majetku. Na těžko dostupné výlohy a výlohy ve výšce doporučujeme nanést hydrofobní nanoimpregnaci GLS, která Vám zaručí na dlouhou dobu čisté výlohy.

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

Naši odborně zaškolení pracovníci jsou schopni velmi kvalitně odstranit z vašich výloh folie a výlepy a seškrabou veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením. Naši zaměstnanci při odstraňování tvrdých nečistot nebo minerálních usazenin způsobených atmosférickými spady vždy používají odborné nářadí a to korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10 cm, nikdy sklo nepoškrábe. Naše firma zajišťuje odstraňování a strhávání polepů z výloh, odstraňuje reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách atd.

Impregnace výloh

Hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect – GSP. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je převážně určena na hůře dostupné skleněné výplně, střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. GSP má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GSP způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn například od rzi. Chrání před působením UV zářením a chemikáliím do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad. Klimatické podmínky pro aplikaci GlasProtectu – GSP musí být v suchu při teplotě +15°C až +30°C. Pro zachování funkce a vlastností impregnace výrobce nedoporučuje, aby teplota v noci v prvním dni po aplikaci při formování klesla pod +10°C. Touto metodou dochází k ochraně Vašich prosklených ploch a prodlužuje se tím jejich životnost.

Postup nanášení impregnace

– precizní očistění a odmaštění prosklené plochy

– technologie NANOCLEAN se aplikuje na skleněné plochy, nechá se 20 minut zaschnout a následně se provede první důkladné vyleštění.

– hydrofobní impregnaci GSP se naneseme a rozetřeme na takto připravený povrch, poté se po druhé velmi precizně vyleští do vysokého lesku. Skleněný povrch, který je ošetřen GSP se myje pouze čistou vodou a není nutné používat žádné čistící prostředky.

Tato nano- vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen perfektní ochranný mechanismus pro povrch skla. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný a má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. U této impregnace garantujeme záruku 2 roky, životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy ve 100 % je 4-5 let. K náročnosti dané činnosti máme přijatelné cenové relace.

mytí výloh