Strojové čištění podlah

Při strojovém čištění podlah používáme kotoučový stroj, profesionální šetrnou čistící chemii BOSCH a vysoce výkonný průmyslový vysavač. Naši odborně zaškolení zaměstnanci si na začátku čištění zvolí, jaký nástavec připevní do kotoučového stroje. Máme na výběr použít nástavec tzv. držák padů nebo silonový kartáč. Typ nástavce volíme podle typu podlahy a také podle toho v jakém rozsahu je podlaha znečištěna. Po vybrání nástavce si zvolíme správné složení chemie, což je velmi důležité vždy zvolit co nejšetrnější chemii.

Agresivní chemie by citlivé podlahy mohla výrazně poškodit. Naši pracovníci jsou profesionálové a vědí jak správně chemicky očistit Vaši podlahu. Jakmile je z povrchu podlahy naším kotoučovým strojem odstraněna veškerá špína a mastnota, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, abychom ji neutralizovali od zbylého chemického roztoku a necháme ji doschnout. Závěrem našeho čištění Vám zůstane podlaha dokonale vydrhnuta, vyčištěna a vyleštěna.

Při restaurování Vám zajistíme obnovu lesku dlažby, údržbu a ochranu dlažby před mechanickým poškozením flotačním nátěrem. Tato samolešticí emulze, plochy podlah ošetří a výrazně prodlouží její životnost. Jsme specialisté na hloubkové čištění podlah, které provádíme buď přímo v domácnostech, ve firmě, v hotelu, obchodních domech apod. Myjeme a čistíme podlahy jakéhokoliv typu (dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy atd.). Strojní úklid zahrnuje čištění, leštění a restaurování dlažeb.

Voskování podlah

Po strojovém vyčištění podlahy vždy zákazníkovi doporučíme zakonzervování podlahy tzv. fluatace, prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku) PKD. Když se podlaha nechá ošetřit voskem, mnohem lépe se dlouhodobě udržuje, její životnost se prodlouží, nejsou na ni vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a zabrání se hlubšímu znečištění. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Vosk vtíráme do podlahy ve dvou až tří vrstvách, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Pro ošetření podlahy používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD, který je odolný a vyznačuje se dlouhou životností. V případě, že potřebujete odstranit z podlahy starý vosk a nanést novou vrstvu, ani tato služba není pro nás problém. Starý vosk odstraňujeme kotoučových strojem, do kterého přidáváme speciální chemií na odstranění vosku.

Práce ve výškách Brno Vám může poskytnout další služby:

Naše mezinárodní společnost Práce ve výškách Brno se specializujeme na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Realizuje denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem a úklid po stavebních činnostech.

Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

čištění podlah