Voskování podlah

Ochrannou vrstvu nanášíme ve formě vosku (polymeru) tzv. fluatace nebo hydrofobní impregnace. U voskování podlah prostřednictvím průmyslového polymeru, se jedná o speciální dvousložkovou polymerní ochrannou vrstvu s extrémní odolností proti zatížení, zpevňuje podlahovinu, zvyšuje její odolnost proti otěru a oděru, zabraňuje vzniku nevzhledných škrábanců a vyšlapaných míst. Tato polymerová ochranná vrstva je vhodná pro obchodní domy, schody, sklady, školy, kanceláře, bytové domy, nemocnice, lékařské praxe, pečovatelské domy, sportovní haly, gastronomické a potravinářské provozy.

Takto ošetřená podlaha se mnohem lépe udržuje a velmi výrazně se prodlouží její životnost. Na voskování podlah nejčastěji nanášíme pololesklý vosk, který se osvědčil nejen nám, ale jsou s tímto voskem velmi spokojeni zákazníci. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila celistvá vrstva, která zajistí podlaze nejen hezký vzhled, ale i pružnost, elasticitu a protiskluz. Vosk, který používáme je profesionální kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Vyznačuje se dobrou životností cca 3 roky, vše ale závisí na vytíženosti podlahy. Velkou výhodou tohoto polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy. V případě, že máte na podlaze starý vosk, není pro nás problém ho z podlahy odstranit pomocí kotoučového stroje, do kterého přidáváme speciální chemií od firmy Bosch na odstranění vosku.

Strojové čištění podlah

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Kvalitně provedené strojové čištění podlah je zajištěno samotnou váhou kotoučového stroje, který k tomuto hloubkovému vyčištění podlah používáme. Váha tohoto jednokotoučového stroje se blíží ke 40 kg a průměr kotouče je 40cm. Na jeho hlavu je možné dle potřeby
přidat závaží o hmotnosti 10-15 kg.

Kotoučovým strojem jsme schopni vyčistit všechny typy podlah: betonové podlahy, drátkobetonové podlahy, podlahy s epoxidovou stěrkou, zámkovou dlažbu, lité podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, průmyslové podlahy, mastné a extrémně znečištěné podlahy, vyčištění podlahy po stavbě, podlahy po malířích, silně znečištěné po stavební činnosti a rekonstrukcích, podlahy chemicky znečištěné, podlahy průmyslově znečištěné, podlahy znečištěné od gumových čmouh a gumových koleček, podlahy znečištěné od spárovací hmoty, cementu a barev, lze kvalitně strojové vyčistit do hloubky. Metodou s kotoučovým strojem a tlakovým vysáváním docílíme perfektní vyčištění podlah.

Další služby:

Nabízíme celou řadu služeb od strojového čištění koberců pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči, mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen a montážních plošin. Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, epoxidové podlahy – stěrky, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, zrcadel a zrcadlových stěn, obklady opaxit, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou.

Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu.

Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffiti. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zaujali naše nabízené práce, navštivte naše firemní internetové stránky a nebo nás přímo kontaktujte.

voskování podlah